Wiadomości

Zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim

3 01.08.1827 lipca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim przez st. bryg. mgr inż. Mariusza Nowaka i powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim bryg. mgr inż. Zbigniewa Zielonkę.

W zbiórce uczestniczyli: Lubelski Komendant Wojewódzki PSP w Lublinie st. bryg. Grzegorz Alinowski, Starosta Opolski, Burmistrz Opola Lubelskiego, przedstawiciele emerytów pożarnictwa, strażacy i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Opolu Lubelskim.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Lubelskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP w Lublinie. Po przywitaniu wszystkich przybyłych osób, odczytano decyzję o odwołaniu Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim st. bryg. mgr inż. Mariusza Nowaka i powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Opolu Lubelskim bryg. mgr inż. Zbigniewa Zielonkę. Po złożeniu meldunków głos zabrali przybyli goście, którzy podziękowali odchodzącemu ze służby st. bryg. Mariuszowi Nowakowi za współpracę oraz długoletnią służbę.

 Zmiana na stanowisku zastępcy komendant powiatowego PSP w Opolu Lubelskim.  Zmiana na stanowisku zastępcy komendant powiatowego PSP w Opolu Lubelskim.  Zmiana na stanowisku zastępcy komendant powiatowego PSP w Opolu Lubelskim.
 Zmiana na stanowisku zastępcy komendant powiatowego PSP w Opolu Lubelskim.  Zmiana na stanowisku zastępcy komendant powiatowego PSP w Opolu Lubelskim.  

Opracowanie i zdjęcia: kpt. Rafał Dobraczyński